FQA Важливі питання щодо металочерепиці

У чому полягає різниця між металочерепицею?

Щодня ми отримуємо велику кількість дзвінків про покупку металочерепиці, при цьому, питання які цікавлять покупця, найчастіше бувають однаковими. Проаналізувавши, ми зібрали найбільш питання спільного зацікавлення підготували відповіді для них.

Отже, основні відмінності металочерепиці, на які варто звернути увагу це:

товщина металу
Виробник металу
покриття
Форма хвилі металочерепиці
Вартість металочерепиці за м2
Яка буває товщина металу?

Металочерепиця проводиться з пофарбованої сталі товщиною від 0,38 мм, до 0,5 мм.

Хто виробник металу?

У нас в асортименті метали:

Фінляндія 0,5 мм
Німеччині 0,5 мм
Польщі 0,45 – 0,5 мм
Словаччини 0,45 мм
Кореї 0,45 – 0,5 мм
Україна 0,45 мм
Туреччина 0,45 мм
Китаю 0,38 – 0,45 мм
На якій товщині металу краще зупинити вибір?

Вибір товщини, цілком залежить від того, що буде накриватися металочерепицею. Якщо це капітальна будова (приватний будинок, офісна будівля і т. Д.) Ми рекомендуємо товщину 0,45 – 0,5 мм європейських виробників. Там і гарантія близько 20 років термін експлуатації даху сягає 50 років. До плюсів більше товстого металу можна віднести і процес монтажу, чим жорсткіше, тим легше монтувати, а значить допоможе уникнути вм’ятин, подряпин.

Більш тонкий метал можна використовувати на альтанках, навісах, гаражах, невеликих дачних будиночках. У будь-якому випадку вибір за Вами, з нашого боку ми проведемо консультацію і допоможемо вибрати найбільш підходящий варіант.

Що ж стосується того який виробник металу краще, тут немає однозначної відповіді. З одного боку найкраща металочерепиця у виробника Рууккі (Фінляндія) гарантія досягає 50 років, а найдешевший, китайський метал. І начебто вибір очевидний, якби не одне, але, хочеться купити дешевше і краще, а Ruukki точно не віднесеш до дешевої черепиці, так само як і Китай до гарної. Наша пропозиція керуватися “золотою серединою”, в нашому випадку це черепиця з металу Німеччини Польщі концерну Арселор Міттал. Тут і товщина 0,5 мм і маркування на задній поверхні листа і ціна металочерепиці цілком прийнятна. Так само добре зарекомендував себе словацький метал, при товщині 0,45 мм до нього немає нарікань вже протягом 12 років перебування на ринку покрівлі.

У чому відмінність форм металочерепиці?

Тільки в естетиці, ні на що більше, форма не впливає. При виборі грунтується тільки на свій смак))

Яке покриття краще?

На наш погляд, матове покриття краще і надійніше глянцевого за рахунок його товщини нанесення на металочерепицю 0,35 мкм. Матове покриття менш схильне подряпин і довговічніше. У будь-якому випадку вибір за Вами, наша робота запропонувати найбільш підходящий для Вас варіант.

Чим різати металочерепицю?

Ідеальний варіант висічні електроножиці по металу або звичайні. Тільки не болгарка !!! Так як при різанні абразивним кругом, руйнується захисне покриття на металочерепицю, місця різу починають іржавіти, а далі корозія перекидається на інший метал.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку